Фестиваль дерунів у Коростені

От 365.00 грн
  • Вартість екскурсії: 415 грн.
  • Тривалість: 1 День
  • Маршрут: Київ - Коростень - Київ

Быстрый заказ

Фестиваль Дерунів у Коростені традиційно проходить в другу суботу вересня. Він стартує опівдні святковою ходою по центральній вулиці міста, після чого в Центральному парку проводиться урочисте відкриття свята з підняттям прапора та виконанням гімну фестивалю. У цьому році він  пройде 7 вересня 2019 в одинадцятий раз .

Одноденна екскурсія на свято Дерунів з відвідуванням парку ім. Островського.

09:00 Відправлення з Києва на комфортабельному автобусі.  Дорогою ви отримаєте цікаву інформацію від екскурсовода.
11:00 Прибуття до Коростеня. Екскурсія парком ім.Островського.

Екскурсія в парк ім. Островського

Центральний парк ім. Островського в Коростені - упорядкована зона відпочинку на схилах гранітної скелі, на вершині якої в VIII-XIII розташовувався літописний Іскоростень. На місці городища зведено макет дерев'яних укріплень стародавнього міста, встановлено пам'ятник древлянського князю Малу, а на березі річки біля підніжжя скелі - пам'ятник княгині Ользі, яка, за легендою, провела останні роки життя в зруйнованому нею Іскоростень. Глибоке місце на р. Уж, де, за переказами, княгиня любила купатися, відзначено табличкою "Купальня княгині Ольги". На протилежному березі встановлено пам'ятник Добрині Микитовича, якого вважають уродженцем Коростеня, а також пам'ятник древлянської княжні Малуші і її синові, майбутньому князю Володимиру Великому. Парк Островського - улюблене місце прогулянок жителів Коростеня. На вході в парк можна побачити пам'ятник деруну.

12:00 -18:00 Вільний час.

Ви можете відчути весь колорит цього українського свята. В меню фестивалю: поліські страви і смакоту; деруни українські, заморські і з викрутасами; майстер-клас з приготування дерунів від коростенського мера; деруни депутатські, козацькі, англійські, польські, німецькі, соціальні і халявні, а також дегустації інших страв і напоїв. Всі бажаючі можуть проголосувати за найсмачніший дерун, який їм сподобається найбільше.18:00 Виїзд до Києва

18:00 Виїзд до Києва

До вартості входить:

  • проїзд у комфортабельному автобусі;
  • екскурсійне обслуговування;
  • страхування.

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: