Місто Лева

От 0.00 грн
  • Тривалість: 1 день
  • Маршрут: Київ - Львів - Київ

Быстрый заказ

1 день
Прибуття у Львів.
7:30 – виїзд на екскурсію.
Екскурсія на Личаківський цвинтар – історико меморіальний музей заповідник. Сьогодні це один із найвеличніших європейських некрополів. Від часу заснування у 1786 році. Личаківський цвинтар поступово став своєрідним музеєм надмогильної скульптури і архітектури просто неба. Зараз кладовище займає 42 га,  на території якого є поховання понад 400 тисяч людей, в тому числі і відомих українців: Івана Франка, Маркіяна Шашкевича, Соломії Крушельницької, Володимира Івасюка, Ігоря Білозора та ін. 

Екскурсія на гору Високий замок, де піднімемося на оглядовий майданчик (копець Люблінської унії, зведений в кін. 19 - поч. 20 ст), щоб з висоти пташиного польоту оглянути місто та його околиці. Під час сходження побачите залишки замковий мурів, почуєте історію зведення копця, легенди про давніх лицарів князя Лева, що живуть у горі поруч та багато іншого. 

Переїзд у центр. Поділ групи на дві частини для пішохідної екскурсії по центральній частині.

Пішохідна екскурсія по старому місту огляд знаменитого Оперного театру, проспект Свободи, пам'ятник Шевченкові, площа Івана Підкови (тут дізнаємось героїчну та одночасно трагічну історію про відважного козацького ватажка Івана Підкову), огляд Єзуїтського костелу Св. Апп. Петра і Павла 17 ст. (тут в єзуїтському колегіумі навчався майбутній гетьман Богдан-Зеновій Хмельницький), площа Ринок- давній центр Львова, де проходили торги та вершилося правосуддя, у центрі площ і- Ратуша, де колись засідав магістрат, а тепер Львівська міська рада, Латинська катедра- католицький кафедральний храм XIV- XV століття, тут є діючий орган, Служба Божа проводиться польською та українською мовами, каплиця Боїмів із статуєю Ісуса Христа Скорботного, Вірменський собор - дізнаємося історію львівських вірмен, їх культуру та звичаї.

Вільний час. Обід.
Під час вільного часу Ви маєте нагоду відвідати численні львівські кав'ярні, майстерні шоколаду, пряників, карамелі, скуштувати смачнющих струделів та сирник у «Львівських пляцках», спуститися в підвали «Копальні кави» і дослідити, чи справді тут добувають каву, відвідати «Дім легенд» (тут живе сажотрус з сім’єю і пильнує львівських левів, збирає книжки та легенди про Львів, слідкує за часом, щоб годинникова стрілка не відставала і йшла точно по-львівськи), піднятися на сам вершечок  вежі Ратуші  почути дзвін старого годинника.

За бажанням 18:00 спектакль в Оперному театрі «Наталка Полтавка». Екскурсія до собору Святого Юра - найвідомішого храму УГКЦ. Бароковий собор споруджено на Святоюрській горі у 18 ст. на місці більш давнього мурованого храму  та  старої дерев’яної церкви, що згоріла під час нападу поляків у 1340 році. З того  часу на дзвіниці собору зберігся найстаріший в Україні дзвін «Дмитро».  У крипті собору поховані видатні церковні.

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: