Весна у Львові

От 0.00 грн
  • Тривалість: 1 ніч, 2 активних дня 
  • Маршрут: Київ - Львів - Київ

Быстрый заказ

1 день 
Прибуття у Львів. Трансфер з вокзалу у готель «Соната» - 6:00 год.
Сніданок в готелі

10:00 год. – виїзд на екскурсію.Оглядова екскурсія по місту. Екскурсія до собору Святого Юра - найвідомішого храму УГКЦ. Бароковий собор споруджено на Святоюрській горі у 18 ст. на місці більш давнього мурованого храму  та  старої дерев’яної церкви, що згоріла під час нападу поляків у 1340 році. З того  часу на дзвіниці собору зберігся найстаріший в Україні дзвін «Дмитро».  У крипті собору поховані видатні церковні достойники УГКЦ, а також покояться тлінні останки Галицького князя Ярослава Осмомисла. У 2015 році з нагоди 150 –річчя народження митрополита Андрея Шептицького було реконструйовано святоюрську площу і споруджено пам’ятник великому митрополиту. Екскурсія на Личаківський цвинтар – історико меморіальний музей заповідник. Сьогодні це один із найвеличніших європейських некрополів. Від часу заснування у 1786 році Личаківський цвинтар поступово став своєрідним музеєм надмогильної скульптури і архітектури просто неба. Зараз кладовище  займає 42 га,  на території якого є поховання понад 400 тисяч людей, в тому числі і відомих українців: Івана Франка, Маркіяна Шашкевича, Соломії Крушельницької, Володимира Івасюка, Ігоря Білозора та ін. Екскурія на гору Високий замок, де піднімемося на оглядовий майданчик (копець Люблінської унії, зведений в кін. 19 - поч. 20 ст), щоб з висоти пташиного польоту оглянути місто та його околиці. Під час сходження побачите залишки замковий мурів, почуєте історію зведення копця, легенди про давніх лицарів князя Лева, що живуть у горі поруч та багато іншого.
Переїзд у центр.  Поділ групи на дві частини для пішохідної екскурсії по центральній частині.

З 13:00 до 14:00 вільний час.
Пішохідна екскурсія по старому місту (два екскурсоводи): огляд знаменитого Оперного театру, проспект Свободи, пам”ятник  Шевченкові, площа Івана Підкови (тут дізнаємось героїчну та одночасно трагічну історію про відважного козацького ватажка Івана Підкову), огляд Єзуїтського костелу Св. Апп. Петра і Павла 17 ст. (тут в єзуїтському колегіумі навчався майбутьний гетьман Богдан-Зеновій Хмельницький), площа Ринок- давній центр Львова, де проходили торги та вершилося правосуддя, у центрі площі- Ратуша, де колись засідав магістрат, а тепер- Львівська міська рада, Латинська катедра- католицький кафедральний храм XIV- XV століття, тут є діючий орган, Служба Божа проводиться польською та українською мовами, каплиця Боїмів із статуєю Ісуса Христа Скорботного, Вірменський собор - дізнаємося історію львівських вірмен, їх культуру та звичаї.

Вільний час.
Під час вільного часу Ви маєте нагоду відвідати численні львівські кав”ярні, майстерні шоколаду, пряників, карамелі, скуштувати смачнющих струделів та сирник у «Львівських пляцках», спуститися в підвали «Копальні кави» і дослідити, чи справді тут добувають каву, відвідати «Дім легенд» (тут живе сажотрус з сім’єю і пильнує львівських левів, збирає книжки та легенди про Львів, слідкує за часом, щоб годинникова стрілка не відставала і йшла точно по-львівськи), піднятися на сам вершечок  вежі Ратуші  почути дзвін старого годинника.
За бажанням 18:00 спектакль в Оперному театрі «Наталка Полтавка»

2 день
З 8:00 до 9:00 сніданок швецькій стіл.
Виселення з готелю. Сідаємо з речами в автобус
10:00 год. - виїзд на екскурсію у Жовкву ( Жовква - це унікальне місто не лише України, а й усієї Центрально-Східної Європи, справжня перлина европейського ренесансу, за кількістю архітектурних пам’яток посідає друге місце після Львова. Розквіт міста пов'язують з ім'ям одного з найбагатших магнатів Європи, польського короля Яна Собеського, що Жовкву одержав у спадщину від матері 1661-го. Тут ми побачимо замок – резиденцію короля Яна ІІІ, парафіяльний костел Св. Лаврентія, який називають малим Вавелем (тут спочиває прах родини Жолкевських і Яна III Собєського зі спадкоємцями),Домініканський костел, церкву Різдва Христового Василіанського монастиря, оборонну синагогу, в’їзні брами та інші пам’ятки. Деякі історики стверджують, що саме у Жовкві народився Богдан Хмельницький. Двічі тут бував російський цар Петро І.) Переїзд у Крехів. Екскурсія у Крехівський монастир. (За народними переказами, монастир заснували монахи Києво-Печерської Лаври Іоїл та Сильвестр. Вони поселились у викутих в скалі, що згодом отримала назву;Скала Іоіла;, келіях, і на її вершині збудували каплицю Покрови та поруч каплицю Петра і Павла. Пізніше польський гетьман Станіслав Жолкевський, власник навколишніх земель, збудував для них монастир. Сьогодні тут діє монастир отців Василіан, проживає багато монахів, часто відбуваються відпусти, приїздить багато прочан та туристів. Під час екскурсії до «Скелі Іоїла» можна набрати води з джерела Божої Матері.)
Повернення у Львів – орієнтовно 14:30 год.

14:30 до 15:30 вільний час
Екскурсія «Львів - австрійський»:  Австрійський період в історії Львова тривав майже 150 років. За цей час було кардинально змінено архітектурне обличчя нашого міста. І зміни ці вийшли на краще. Завернувши на вулицю Коперника, зайдемо на подвір’я палацу графів Потоцьких – однієї з найбільш ефектних споруд Львова. Далі шлях веде до найстарішого міського парку в Україні. Тут помилуємося не тільки виглядом самого парку, а й звернемо увагу на будівлю Галицького сейму, регіонального парламенту часів Австро-Угорщини. Поряд – Шляхетське казино в якому знімали фільм Д’Артаньян і три мушкетери. Зараз в цій будівлі міститься Будинок вчених і часто проходять львівські бали. Недалеко звідси побудовано головний корпус Львівської політехніки – споруди, що вражає витонченістю архітектурних та скульптурних форм.

Вільний час.
Трансфер на вокзал.

У вартість входить: 

  • екскурсії по програмі 

  • харчування по програмі

  • транспотне обслуговування

  • супровід від фірми

  • страхування

 Додатково сплачується:

  • вхідні квитки;

  • додаткові екскурсії.

 

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: