Черкащина для школярів

От 0.00 грн
  • Тривалість: 1 день
  • Маршрут: Київ - Чигирин - Суботів - Буда - Київ

Быстрый заказ

Чигирин – батьківщина відомого державного діяча, полководця Богдана Хмельницького. У середині XYII cтоліття на протязі декількох десятиліть Чигирин був столицею Української козацької держави і одним з найбільших міст України. У центрі міста знаходиться заповідник «Замокова гора», працює музей Богдана Хмельницького, а на місці козацького цвинтаря стоїть каплиця Святої Покрови.

В ХУІІ ст. Субботів був родинним маєтком та резиденцією Богдана Хмельницького. Напроти гетьманського палацу Богданом Хмельницьким була побудована Іллінська церква. Іллінка церква сьогодні виблискує відреставрованим фасадом, знайомим кожному по зображенню на п»ятигривневій купюрі. 

У селі Буда знаходиться відомий нам Дуб Залізняка, вік якого нараховує  мінімум 1100 років! 6 людей із великими труднощами можуть обійняти цього велетня. Поруч росте його «онук» - дуб, якому налічується трохи більше 300-та років. 

У самому серці Холодного Яра строгий Мотронинський монастир з Троїцькою церквою (1804 р.). Саме в цьому яру у ХУШ столітті великі ліси стали надійним укриттям для селян, що втекли від гніту польських поміщиків та запорожців. Саме тут у 1768 році сотник Максим Залізняк підняв народ на боротьбу с засиллям шляхти. 

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: