Качанівка-Тростянець

От 0.00 грн
  • Тривалість: 1 день
  • Маршрут: Київ - Парафієвка - Качанівка - Тростянець - Київ

Быстрый заказ

08:00 Виїзд із Києва комфортабельним автобусом. 

Лівобережна Україна в часи гетьманства була осередком землі, яким володіли російський фельдмаршал Румянцев-Задунайський, відомий політик та дипломат Закревський, представники українського феодального роду Тарнавських, промисловець Харитоненко, представники козаччини Галаган та Розумовський, Скоропадський та багато інших. В їх прекрасних садибах, де були побудовані палаци і розбиті чарівні паркові куточки часто збиралися на гостини друзі та товарищі, серед яких були Шевченко, Глінка, Лисенко, Рєпін та інші.

11:00 Приїзд до с. Парафієвка. 

Екскурсія до Національного парку «Качанівка». 

З часу закладання садиби її господарями були Рум'янцев - Задунайський, Каченовський, Тарнавські та  Харитоненко. Планувалося розмістити на землях колишнього хутора палац, який мав би стати резиденцією Малоросійської колегії, але плани не здійснилися. Палац перебудовали наступні господарі під власний будинок. З настанням 20-го століття тут розміщувалася дитяча комуна, військовий шпиталь та туберкульозний санаторій. У 1981 році було прийнято рішення про створення в Качанівці історико-культурного заповідника, який в 2001 році отримав статус Національного.

По закінченні екскурсії – вільний час та обід.

14:30 Приїзд до Тростянця.  

Екскурсія  дендрологічним  парком. 
Це пам’ятка садово-паркової архітектури 19 століття, створена зусиллями Івана Скоропадського – нащадка  українського гетьмана. Свіже повітря, унікальна флора та озера – все це постійно приваблює туристів.

Вільний час для самостійної прогулянки та фото на згадку про подорож.

17:30 Виїзд до Києва.

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: