Перлини Київщини

От 0.00 грн
  • Тривалість: 1 день
  • Маршрут: Київ - Буки - Біла Церква - Київ

Быстрый заказ

8:00  Зустріч з групою. Від'їзд з Києва.

Екскурсійний супровід «Від Дніпра до Росі. Українське поросся». 

Київщина – один з найбільш заселених куточків України з часів сивої давнини. Окрім давніх народів тут жили і половці, і ляхи і інші народи. Протягом століть на цій території формувався осередок майбутнього слов'янського етносу. Створювалася велика і міцна держава – Русь Київська, що занепала під натиском татарської орди. З 15 століття сюди приходять з Балтики литовці, яких поступово змінюють поляки Речі Посполитої та представники дворян Російської імперії. Буремне ХХ століття. По території краю прокотилися погроми, революції, війни, голодомори і нарешті - здобуття незалежності. 

10:30 Прибуття в  с. Буки. 

Буки – це давнє половецьке місто Бакожин. Розташоване на правому березі річки Роставиця, притоки Росі. 

Екскурсія ландшафтним парком, створеним в кінці 20-століття на кошти місцевого жителя, депутата Верховної Ради України І.М.Суслова. Поклади граніту виходять на поверхню. Взявши таке природне диво за основу, був розроблений і втілений в життя проект ландшафтного парку до якого входять: приватний дитячий будинок, міні-зоопарк, а також неповторний за красою декору і оздоблення храмовий комплекс. Є можливість відвідати місцевий ресторан «Бакожин», а також покататися на катамарані по річці. Зробити фотосесію та насолодитися справжньою красою цього краю. 

12:30 Від'їзд до Білої Церкви.  

Оглядова пішохідна екскурсія центром міста, де розташовані найбільш значущі та відомі пам'ятки архітектури, що збереглися донині. Серед них Будинок органної та камерної музики – Костел Іоана Хрестителя (відвідування факультативно, за бажанням), Преображенський кафедральний собор. Замкова гора з новозбудованим храмом на честь князя Ярослава Мудрого, чудовий міський парк, на території якого містяться корпуси Аграрного університету, колишньої гімназії, яку заснували Браницькі. Панорама з дитинця, вид на дендропарк «Олександрія» та ріку Рось.  

14:00 Обід в ресторані «Трактир» біля річкового причалу. 

15:00 Прогулянка на пароплаві по річці Рось.

17:30 Від'їзд до Києва.

У вартість входить: 

  • транспортне обслуговування; 
  • обід; 
  • екскурсійний супровід за маршрутом подорожі.

Додатково сплачується:

  • вхідні квитки до ландшафтного парку;
  • прогулянка на теплоході. 

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: