Рапсодія в квітах

От 0.00 грн
  • Тривалість: 1 день
  • Маршрут: Київ - Козелець - Любеч - Олешня - Київ
  • До вартості входить: проїзд автобусом, екскурсійне обслуговування, вхідні квитки, страхування.
  • ВАРТІСТЬ ТУРУ: 550 грн + обід до 150 грн

Быстрый заказ

08:00 – Виїзд із м. Київ

10:00 - Прибуття до Яготина. Оглядова екскурсія.

Відвідування з екскурсією палацово-паркового комплексу Волконських-Рєпніних, закладеного гетьманом України К. Розумовським у XVIII ст., який зараз входить до складу Яготинського державного історичного музею. У флігелі, де в 1843 р. жив Шевченко, відновлені інтер'єри та створений музей поета, представлені особисті речі Шевченка і Рєпніних. У збереженій частині палацу розміщена картинна галерея, перлиною якої є найповніше зібрання картин народної художниці К. Білокур - понад 70 робіт (живопис, акварель, графіка, ескізи, етюди, ранні та незакінчені роботи).

11:30-12:00 - переїзд з Яготина до с. Богданівки

12:00 - екскурсія по музею відомої народної художниці Катерини Білокур в с. Богданівка, який створений в сільській хаті, де вона прожила майже все своє життя - з 1909 р. до 1961 р. Тут вона і почала малювати в своєму неповторному, тільки їй властивому стилі. У будинку-музеї збережені інтер'єри, представлені особисті речі художниці, численні фотоматеріали та документи, а також деякі картини.

13:00 – Обід (додатково), переїзд до Березової Рудки

14:30 - прибуття до Березової Рудки

14:30-16:00 - відвідування з екскурсією палацово-паркового комплексу, спорудженого у 1838 р. поміщиком П. Закревським (істориком і етнографом) за проектом архітектора Е. Червінського на місці згорілого дерев'яного будинку XVIII ст. Садиба складається з елегантного двоповерхового палацу в стилі необароко з видовою терасою і двома еркерами, двох одноповерхових флігелів і великого парку (45 га), що нараховує понад 40 видів дерев і чагарників. Огляд родової усипальниці родини Закревських в незвичних формах єгипетської піраміди, яка збудована в кін. XIX ст. відомим юристом І. Закревських, який перебував на службі у імператора Олександра III, був членом масонської ложі та захоплювався єгипетською культурою.

18:00 – Прибуття в Ніжин. Оглядова екскурсія по місту. Ознайомлення з унікальним музеєм «Поштова станція», в якому переплелися багато долей, огляд численних ніжинських церков. Ніжин славиться своїми дивовижними пам'ятками: огірочку (саме на цих землях цей овоч дуже смачний) і пам'ятник Н.В. Гоголю - перший пам'ятник в світі українським письменникам.

19:30 - Виїзд до Києва

23:00 - Прибуття до Києва

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: