Шарм уїздних містечок

От 0.00 грн
  • Тривалість: 1 день
  • Маршрут: Київ - Ніжин - Заньки - Київ

Быстрый заказ

Виїзд із Києва комфортабельним автобусом.
 
Подорожня інформація під час переїзду до Ніжина. 

Ніжин – давнє українське місто на території Чернігівської області, перша згадка про яке датується далеким 1078 роком. 

Самобутнє місто Ніжин славиться серед паломників та туристів великою кількістю церков, старовинних та нових, піднятих з небуття після завершення радянської епохи. 
Окрім церков звернемо вашу увагу на Грецький квартал та старовинну Поштову станцію, в якій знаходиться унікальний музей. Також відвідаємо краєзнавчий музей та Гімназію вищих наук  (тепер університет), побачимо міську ратушу. 

Найбільшу цікавість викликає історія про місце розташування Ніжинської фортеці, від котрої до наших днів дійшли лише пороховий льох та більш пізня будівля острогу. Замість фортеці  сьогодні – міський ринок, що сформувався тут у 19 столітті. Після пожежі до наших днів дійшли лише старовинні торгівельні ряди та декотрі крамнички.

Розповідають що літописний Ніжатин стояв на березі озера. Однак, коли до міста стала наближатися татаро-монгольська навала, води озера спрятали місто та всіх жителів назавжди. І тільки раз на рік, в ніч на Пасху, усього лише на мить старе місто піднімається на поверхню. 

Також у місті можна побачити перший в Україні знаменитий пам'ятник ніжинському огірку.

Після перебування в Ніжині відвідаємо с.Заньки – колишній хутір, батьківщину першої Народної артистки України Марії Заньковецької. Ви почуєте розповіді місцевого гіда про життя уславленої акторки. 

Повернення у Київ. 

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: