Таланти твої, Україно

От 0.00 грн
  • Тривалість: 1 день
  • Маршрут: Київ-Заньки-Оленівка-Борзна-Сосниця-Київ

Быстрый заказ

Посадка до автобусу. Від'їзд з Києва.

Подорожня інформація «Чернігівщина – земля талантів».

Чернігівська земля подарувала Україні та світу багато талановитих та видатних людей, що залишили свій слід в історії та мистецтві. Ця поїздка надасть можливість згадати деякі імена уродженців Чернігівського краю.

Заньки – музей М.Заньковецької.

Батьківщина великої української акторки Марії Заньковецької. Музей розташований 3 будинку, побудованому на місці садиби сім'ї Адасовських, де народилася акторка. Експозиція розповідає про життя та творчість М.Заньковецької, першої Народної артистки України, про розвиток театру.

Оленівка –«Ганина Пустинь» - історико-меморіальний музей-заповідник.

Мотронівка, Кулішівка, Ганина Пустинь – три назви хутора, де знаходилась садиба дворян Білозерських. Садиба пов"язана з іменем П.Куліша – одного з ініціаторів створення Кирило-Мефодіївського товариства, поета та прозаїка, автора першого перекладу  українською Біблії, автора багатьох творів, видавця, ерудита, знавця 7 іноземних мов.

Борзна – Художньо-меморіальний музей-садиба О.Ф.Саєнка.

Музей народного художника України Олександра Саєнка був відкритий у 1996 році. Розташовується в будинку, де Саєнко прожив більшу частину свого життя. Дім побудований у 1902 році поміщиком Силачем, в тому ж році куплений батьком художника Ферапонтом Саєнко. Вагомий вклад в створення музею внесла донька художника – художниця декоративного мистецтва, мистецтвознавець Ніна Саєнко. Сьогодні музей-садиба художника Саєнка – унікальний центр української культури на Чернігівщині.

Сосниця - літературно-меморіальний музей О.Довженка.

Літературно-меморіальний музей О.Довженка відкрито на батьківщині кінорежисера у Сосниці. Звідси Олександр направився вчитися до Глухова, потім у Житомир та Київ. Всесвітню славу засновника української кінематографічної школи Довженко здобув після виходу на екрани його кращих картин «Звенигора» та «Земля», остання з яких тепер значиться у списках кращих фільмів усіх часів та народів. Зберігся батьківський дім Довженко, в якому відтворено інтер»єри будинку, які оточували його в юнацькі роки.

Виїзд у Київ.

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: