Від панського маєтку до козацького хутора. Неповторна Качанівка і не тільки.

От 0.00 грн
  • Тривалість: 1 день
  • Маршрут: Київ - Качанівка - Петрушівка - Київ

Быстрый заказ

07:30 Виїзд із Києва комфортабельним автобусом.

Подорожня інформація під час переїзду до Ніжина. 

Ніжин – давнє українське місто на території Чернігівської області, перша згадка про яке датується далеким 1078 роком. 
Самобутнє місто Ніжин славиться серед паломників та туристів великою кількістю церков, старовинних і сучасних відроджених із забуття після завершення радянської епохи.

12:00 Прибуття в Качанівку.

Екскурсія по Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» створеного в 1981 році на основі палацового ансамблю і парку дворянської садиби Тарнавських, яка була заснована в 1770-х роках і яка на сьогодні є єдиною серед українських садиб, що збереглася в комплексі.

В 19 столітті Качанівка  була відомим культурним центром. З цим місцем пов'язана творчість Гоголя, Шевченка, Марко Вовчок, Глінки, Рєпіна і інших.

Указом Президента України від 27 лютого 2001 року заповіднику надано статус Національного. У заповіднику проводять наукову, пошукову, дослідницьку, культурно-просвітницьку  й експозиційну роботу.

Качанівський  парк є одним з найбільших пейзажних садів  в Україні і Європі. Його унікальність в тому, що він увібрав у собі все найкраще із багатства світового паркового мистецтва і української природи. У різномаїтті кольорів і пахощів, у кришталевій чистоті джерел, у дзеркальній гладі великих і малих ставків, зачаровує парк своєю неповторною красою. Тут збереглися паркові мости, овіяні легендами гірки Кохання і Вірності, "Романтичні" руїни на березі ставу.

14:00 Переїзд до с. Петрушівка.

Відвідування комплексу зеленого етнотуризму «Соколиний хутір».

Мальовниче село Петрушівка, що розкинулось у верхів’ях річки Смож, розташоване в лісостеповій зоні на південному сході Чернігівщини, Райській куточок для духовного та фізичного оздоровлення.

На “Хуторі” Ви зможете побачити  українські садиби, що зберегли національні риси та гостинність в яких,за бажанням, можна зупинитись на відпочинок і відчути спокій та затишок українського хутора кінця XVIII - початку ХІХ ст. 

Господарі хутору гостинно зустрінуть Вас .

За бажанням, ви можете побачити виступ відомого кінного театру, який неодноразово приймав участь у фестивалях, народних святах, історичних заходах по Україні, знімався в кінострічках на власних конях з власним козацьким реманентом.

Також можна замовити майстер-клас по приготуванню кулешу. 

Після цього на Вас чекає смачний обід.

Гарних вражень!

21:00 Повернення  до Києва.

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: