Італія і Франція

От 0.00 грн
  • Маршрут: Ужгород – Венеція – Верона – Генуя – Ніцца – Мілан – Падуя - Будапешт - Ужгород
  • До вартості входить: 7 ночей в готелі, сніданки в готелях, 5 екскурсій по містах (екскурсійний супровід), транспорт.
  • Страхування (додатково залежить від-віку).
  • Вартість туру: 370 євро

Быстрый заказ

1 ДЕНЬ (11.05)

Прибуття в Ужгород. Посадка в автобус. Виїзд на кордон. Переїзд по території Угорщини (екскурсія по можливості). Поселення. Ночівля.

2 ДЕНЬ (12.05)

Сніданок. Виїзд на Венецію.

16:00 Прибуття до Венеції .

Оглядова екскурсія по місту.

«Заручена з морем», - так кажуть про Венецію - найбільш витончене і таємниче місто Італії. Ось вона - неймовірна краса і зваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе заново. Величні і прекрасні палаци утворюють химерний і таємничий світ, де відчувається витончена готика та пишна розкіш бароко. І майже всюди чути плескіт води, яка омиває цоколі будівель. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко просто на долоню сідають голуби Тур в Венецию

Вільний час. Поселення. Ночівля.

3 ДЕНЬ (13.05)

Сніданок. Виїзд до Верони. Екскурсія по місту + відвідування садів, вілл.

Верону називають містом вічної любові і шедевром італійської архітектури. Верона може сміливо змагатися з Парижем за статус найромантичнішого міста світу, адже саме тут, за задумом Шекспіра, відбувалися події самої сумної повісті на світі - про трагічну любов Ромео і Джульєтти. Прогулюючись пізнім весняним вечором вулицями Верони, здається, що десь через кам'яної кладки раз у раз лунає ледь чутний пристрасний шепіт закоханих...

Це місто не дарма внесли до Списку об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відома як «маленький Рим», Верона вважається одним з найкрасивіших міст Італії. Це місто підкорить нас давньоримським амфітеатром «Арена», який є третім за величиною в світі, фортецею Скаліджерів, гідної справжньої принцеси і прекрасного принца.

По дорозі до Генуї відвідуємо Сад Сигурта. (додатково оплачується - вхідні квитки по 12,5 євро).

У період боїв при Сольферіно, Наполеон ІІІ, вирішив влаштувати у себе на віллі, в парку - штаб. Однак, свою назву парк отримав не в честь Наполеона, а в честь Карло Сігурта, який придбав віллу близь парку в 1941 році. Сад Сігурта можна обійти повністю за день, проте в день цвітіння латаття і ірисів, тут можна затриматися надовго, розглядаючи ці чудеса природи.

Генуя - Тур Италия и Франция  Генуя - Тур Италия и Франция

Поселення на території Італії (район Генуя). Ночівля.

4 ДЕНЬ (14.05)

Сніданок. Оглядова екскурсія по Генуї.

Екскурсія «Королева моря - Генуя». Давня морська держава і найбільший порт в Північній Італії Генуя, є столицею Лігурії, а історична спадщина «портової республіки» не дає спокою багатьом дослідникам і простим шукачам нових вражень. Вузькі вулички, маленькі площі, сходи в своєму тісному просторі приховують тисячолітню історію міста. Тут народився знаменитий мандрівник Христофор Колумб, поет Петрарка і композитор Паганіні. Це місто ще в царські часи любила відвідувати аристократія і зараз в його передмісті знаходиться наймодніша курортна зона країни.

Генуя - Тур Италия и Франция

13:00 Виїзд до Франції.

Оглядова екскурсія по місту. Ніцца - чарівна, витончена і ніжна. Під час прогулянки ми зможемо побачити всі головні визначні пам'ятки міста: Англійський бульвар, Квітковий ринок, Площа Массена, Старе місто, Сад Альберта Першого, Набережна Сполучених Штатів ...

Лазурний берег, французька Рів'єра ... Ці назви пестять слух і звучать як обіцянка розкоші та краси, втілення мрії про безтурботний відпочинок, коли повсякденні справи залишаються в іншому, такому далекому і нереальному світі, а оточуюче середовище настільки чудове, що час тут завмирає, боячись порушити таку тендітну гармонію ...

Поселення в готель на території Франції.

5 ДЕНЬ (15.05)

Відвідування виставки піонів ( https://pivoinesriviere.com)

Піони - справжня прикраса будь-якого саду. З їх ефектними шовковистими пелюстками бузкового, рожевого, білого, червоного або золотистого відтінків - піони без сумнівів найкрасивіші з літніх квітів у світі.

Саме в розсаднику Рів’єри нас очікують різнобарвні квітучі піони, від яких затамовуєш подих. Особисто Жан-Люк Рів’єр каже, що після відвідування його саду неможливо забути витончений запах цих розкішних квітів.

Додатково: можлива екскурсія до міста Ліон.

Ночівля на території Франції

6 ДЕНЬ (16.05)

Сніданок. Виїзд на територію Італії.

Вечірня оглядова екскурсія по Мілану.

У цьому місті є все: античність і сучасність, прогрес і культура. Найдавніше місто, яке вважається одним з найдинамічніших в Європі. Мілан - столиця моди і дизайну, але також і місто, багате пам'ятками архітектури та творами мистецтва. Нашій увазі постане символ Мілана - Домський Собор. Побудований в готичному стилі грандіозний Собор Дуомо міланці жартома називають «Їжачком». Вітражі Дуомо вражають своєю красою і незвичністю. Ми побачимо всесвітньо відомий оперний театр «Ла Скала». Театр, який відомий далеко за межами міста своєю незрівнянною акустикою і знаменитими композиторами, твори яких були тут поставлені.

  

Поселення в готель на території Італії. Ночівля

7 ДЕНЬ (17.05)

Сніданок.

Екскурсія по місту Падуя.

Місто Падуя, засноване троянцями, можна сміливо вважати благословенним, у якого цілих 4 святих покровителя. Це неймовірне місто, де все дихає історією і культурою. Падуя - місто святого, шанованого в усьому світі (Святого Антонія), і місто знань, де розташований один з найдавніших європейських університетів - Падуанський університет, в якому викладали Галілей і Коперник. Ми відкриємо тут для себе нову Італію ... особливу і таємничу, наповнену красою і загадками.

Відвідуємо найдревніший Ботанічній сад Європи «Орто-Ботанико», що занесений до світової спадщини Юнеско (додатково оплачується вхідний квиток 10-12 євро).

  

Виїзд на Будапешт. Поселення на території Угорщини. Ночівля.

8 ДЕНЬ (18.05)

Сніданок. Оглядова екскурсія по місту Будапешт.

Прекрасна Буда і величний Пешт - це «Перлина Дунаю» - Будапешт! Одна з найкрасивіших площ Європи - площа Героїв, парк Варошлігет і замок в ньому - Вайдахуняд. Ось і Рибальський бастіон, собор Матіяша, де одружуються всі королівські сім'ї Європи, пам'ятник Святій Трійці і... сам Королівський Палац! Звідси відкривається чудова панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент.

Будапешт славиться своїми термальними водами. Запрошуємо відвідати купальні графа Сечені, де ви отримуєте заряд бадьорості та насолоди на цілий день.

Виїзд на кордон. Прибуття до Ужгорода.

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: