У пошуках Новорічної казки. Святкування Нового Року в Чернігові

От 1700.00 грн
  • Вартість туру: 1700 грн
  • Тривалість: 2 дні
  • Маршрут: Київ-Чернігів-Седнів-Чернігів-Київ

Быстрый заказ

Неймовірний зимовий Чернігів – Північна столиця України, дивовижний Седнів – родинне гніздо козацької старшини козаків Лизогубів, тихий спокійний Козелець – легенда любові і українського бароко… Все це наша подорож у пошуках Новорічної казки!

1 день

9:00 виїзд із Києва на автобусі від станції метро Лісова.

Перша зупинка на екскурсійному маршруті - в маленькому, але дуже атмосферному містечку Козелець. Екскурсія в собор Різдва Богородиці.
Це одне з найвідоміших споруд Чернігівського краю. Собор з дзвінницею був побудований на кошти Наталії Розумихи - матері Олексія та Кирила Розумовських на знак подяки Богові за щасливу долю її синів. У цьому соборі дивом зберігся дерев'яний іконостас, виконаний за проектом славетного петербурзького придворного архітектора В. Растреллі.

12:00 Прибуття до Чернігова. Оглядова екскурсія по місту. Переїзд до Седніва.

Седнів – це старовинне козацьке містечко, яке знаходиться на берегах річки Снов, що на Чернігівщині. Ще з давніх часів місто прославилося своїми козацькими звитягами, зокрема й старшини Лизогуба – тут і до нині збереглася їхня кам’яниця. Варта уваги й старовинна Воскресенська церква та дерев’яний Георгіївський храм, в якому знімали сцени з першого радянського фільму жахів ”Вій”. Не менш мальовничою є й седнівська природа.

15:00 Обід на природі.

18:00 Повернення в м. Чернігів. Поселення в готель Придністрянський. Вільний час. Підготовка до Новорічного свята.

З 23:00 Святкування Нового Року. Розважальна програма з конкурсами, живою музикою, сюрпризами і хорошим настроєм. Святковий стіл (оплачується додатково 700 грн).

2 день

9:00 - 10:00 Сніданок

Продовження екскурсії по місту - Стародавній Вал, Будинок Мазепи, Спасо-Преображенський собор, Борисоглібський  собор, Колегіум, пам'ятник Хмельницькому, П'ятницька церква і відвідуванням Антонієвих печер - видатної духовної та історичної пам’ятки Чернігова, заснованої  у 1069 році князем Святославом як печерський монастир. Минуло майже десять століть, а цікавість мандрівників до Антонієвих печер не вгасає. Антонієві печери з минулого століття було включено до складу Чернігівського архітектурно-історичного заповідника. Печери у Чернігові – це комплекс підземних приміщень з цікавою архітектурою, загадковими переходами, довжина яких складає понад 350 метрів. Антонієві печери знаходяться у глибині Болдиних гір сучасного Чернігова. Цікаво, що глибина печер приблизно коливається від 2 до 12 метрів відносно гірської поверхні.

16:00 Святковий обід в Колибі. Вільний час. Виїзд на Київ.

21:00 Прибуття до Києва.

Вартість туру: 1700 грн.

До вартості туру входить:

  • Проїзд автобусом по маршруту.
  • Проживання в готелі, номери із зручностями.
  • Харчування: сніданок, два обіди.
  • Екскурсійне обслуговування.
  • Страхування.

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: